У минулій статті, присвяченій рекетирам і хабарникам, які видають себе за працівників служби безпеки комбінату — ахметівської «Камет-Сталі», ми розповіли вам, шановні читачі, про налагоджену корупційну схему рекету підрядників цього підприємства на «клопотаннях» представників СБК «Камет-Сталі» про перегляд і зменшення розмірів штрафів за ті чи інші порушення або їх відміни і деяких дійових осіб причетних до налагодження цього нелегального «бізнесу». Тож в даній публікації ми продовжимо розповідати про ключових дійових осіб із паноптикуму даної оборудки.
Манойленко Максим Миколайович — черговий шаховий пішак керівників СБК «Камет-Сталі». Спочатку працював під Сосовим Євгеном Валентиновичем (раніше про нього писали, це той самий «рішала», який безпосередньо☝️ комунікував з представниками підрядників та визначав суму винагороди💵 за клопотання бандитів про перегляд суми штрафу підряднику або його відміну. Звільнений з комбінату, по винятковій випадковості, відразу після нашої минулої публікації). Видавав клопотання за грошові винагороди (1000 грн. за одне клопотання).

Також цим займався Нестеренко Ігор Іванович, та Мажара Ярослав Олегович (так званий начальник економічної безпеки СБК «Камет-Сталі»). Нині, з урахуванням збільшення суми штрафів для підрядників на «Камет-Сталі», всі клопотання про «перегляд цієї суми або її відміни» (читай «вирішення питання») підписує лише Ярослав Мажара (ТОВ «Імупльс Компані», «Аском Сервіс», «СПП Сервіс», «Трансбудінвест»).

Напрошується питання: навіщо підрядник, маючи прозорий, офіційний договір із комбінатом, йде на корупційні схеми з баригами СБК, тим більше, що суму штрафу за конкретний випадок порушення на території комбінату, підрядник заплатить не зі своєї кишені, а вирахує безпосередньо із заробітної плати конкретного порушника, себто свого робітника?🤔А відповідь дуже проста🙂: вищезазначені договори мають свій термін дії, і для того, щоб підряднику продовжити договірні взаємини із комбінатом, необхідно заново пройти сім кіл пекла передкваліфікації. І ось на цьому етапі і включається Мажара зі своєю «аналітикою». Чим більше у підрядника офіційно зареєстрованих порушень, тим менша ймовірність, що його буде допущено до тендерних торгів на виконання робіт і, як наслідок, укладання договору!☝️Таким чином, на «Камет-Сталі» штучно складається така ситуація, коли підряднику легше (а точніше вигідніше) заплатити хабар Мажарі та компанії рекетирів СБК на чолі із директором з безпеки «Камет-Сталі» Черніковим, які «вирішать питання» і зменшать або взагалі відмінять офіційний штраф, ніж бути недопущеними до виконання робіт🙂
Все начебто, на перший погляд, «чесно». Тільки Максим Миколайович Манойленко, займаючись кадровою безпекою, пішов далі, і тепер через втягування у злочинну діяльність його ОЗУ підлеглих відділу кадрів — Хорошайлову Юлію та Холошенко Наталію, вирішує питання «винагород», затягуючи перевірки кандидатів, узгоджуючи свої дії знову ж таки зі своїм керівником — начальником ВВБ (відділ внутрішньої безпеки) «Камет-Сталі» Віталієм Алтуховим.

Крім цього, не варто забувати про те, що бензин злитий зі службової машини (Toyota Land Cruiser), тої самої яку керує Алтухов, про що ми нещодавно писали, також купується Манойленком за пів ціни, а саме 300 грн. за 10 літрів. Напевно, начальнику ВВБ служби безпеки «Камет-Сталі» Алтухову із зарплатою в 50 000 грн. на місяць і плюс КПЕ (простіше кажучи — премія) не вистачає грошей😭 Крім того, що Алтухов із дружиною безкоштовно їздять по спортивним залам на мікрорайон «Черемушки», підвозить свою благовірну по її особистих справах на службовому авто, яке рахується на балансі комбінату, і яке заправляється за рахунок коштів відірваних від зарплат у робочих комбінату☝️ (при цьому персонаж живе майже в центрі міста по проспекту Т.Г. Шевченка (колишній Сировця)), так він ще й барижить напару з Манойленком злитим бензином зі службового Крузака🤡Також данєцкій «біженець» Алтухов частий гість будівельного гіпермаркету «Епіцентр», досі роблячий ремонт у власній квартирі, за що ще й додатково отримує компенсацію («переселенські» та «квартирні» у сумі 7 000 грн. додатково щомісячно), чого не мають жодні звичайні робітники-переселенці «Камет-Сталі»☝️, які своєю працею обробляють таких ось бандитів-вертухаїв Ахметова, єдина функція котрих заключажться у тому, щоб налагоджувати і кришувати злочинні оборудки на підприємствах і захищати віджаті активи (колись загальнонародні) олігарха і самого олігарха від його ж працівників.
У той же час Манойленко, будучи чоловіком контролера у виробництві чорних металів ВТК «Камет-Сталі» Шаповал Вікторії, з великим успіхом прибирає її конкурентів, щоб «бідна дівчинка» доросла до рівня майстра. А Вікторія при всьому цьому, як наполегливо подейкують злі, але поінформовані язики, є ще й коханкою його товариша й колеги, вже не раз згадуваного «рішали» винагород за перегляд або відміну штрафів підрядників — Євгена Сосова (нещодавно звільненого). Ось така справа: «рука — руку миє». А іноді, як ми бачимо, ще й їбе…
Корупція СБК на «Камет-Сталі» напевно непохитна. Потрібні ще аргументи? Придивіться на яких авто їздять герої нашої статті:
- Ярослав Мажара – Мазда 6, плюс модний катер. При цьому, авто зберігається у боксі «Камет-Сталі» (ЦКПП), щоб не сплачувати за стоянку.
- Віталій Алтухов – Сеат Леон.
- Євген Сосов — Тойота Королла.
- Максим Манойленко – Фольксваген Пассат.
Зверніть увагу☝️Всі автівки нові. Хіба простий робітник «Камет-Сталі» собі таке може дозволити? Вірно, не в цьому житті! Так може врешті-решт варто задуматися вкрай прихуївшому директору з безпеки «Камет-Сталі» Чернікову (професійному імпотенту і куколду), який також на «халяву» зберігає своє авто разом із причепом у безкоштовному гаражі ЦКПП (від пожежної частини), що навіть при його попереднику, хитроробленому «художнику» Сусідко (колишній директор з безпеки «ДМК»/»Камет-Сталі») у його підлеглих автівки такими темпами не змінювалися🙂 А куди дивиться на це свавілля втративший зв’язок із реальністю і дієздатність любитель магазину «Пробка» — гендиректор «Камет-Сталі» Олександр Третьяков, регентом котрого від головного офісу «Метінвесту» як раз призначений Черніков з подачі товариша останнього — керівника по контролю за ризиками холдингу «Метінвест» — пана Пірожка, з яким Черніков в свій час у Маріуполі, будучи в СБК ММК ім. Ілліча, крав валки та збував на сусідню «Азовсталь» під виглядом металобрухту? Питання риторичне🙂 Далі буде…
Не забудь підписатися на наш Telegram-канал! У ньому ми публікуємо те, що не можемо з різних причин публікувати в соцмережах та на сайті: https://t.me/kamennews
Читати подібні статті:
-
Рекет підрядників від СБК «Камет-Сталі»
-
Ахметов, Пірожок, де, с*ка, рішення?!
-
Битва за металобрухт і «спадщину» Гени Передка на «Камет-Сталі»
-
На «Камет-Сталі» зникли електрокари і гібридні авто «Передка»
-
Агонія «Метінвесту»: навіщо Ахметов прислав Третьякова на «Камет-Сталь»?
-
Керівництво «Камет-Сталі» розчищає робочі місця для співробітників із Донбасу та Запоріжжя
-
Котик-євнух «Камет-Сталі» і «Метінвесту» паханат
-
«Камет-Cталь» кидает подрядчиков
-
Дмитро Липпа витратив майже 300 000 гривень на селфі із деревами
-
Залаштунки «Сталевого фронту» Метінвесту
-
Ігор Сусідко game over in «Каметсталь»
-
Банда «Передка»: ОПГ металлургического подразделения ЧАО “ДКХЗ” (Метинвест)
-
У среднего зама на бывшем ДМК обнаружен личный автопарк на 5,5 миллионов гривен и элитная недвижимость за рубежом
-
Средний замначальника на бывшем ДМК ездит на элитном кроссовере-электрокаре Мерседес за 2,1 млн. гривен
-
Ахметовские надзиратели за рабочими ДМК-ДКХЗ
-
Как Ахметов отрейдерил ДМК или «Большая деолигархизация» Рината
-
Концлагерь ДМК
-
Охрана ПАО «ДМК» на проходной отбирает у рабочих средства индивидуальной защиты и оформляет «протоколы» хищения
-
«Охрана» ДМК лазит по кошелькам рабочих


Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.
I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.
Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://www.binance.info/register?ref=IHJUI7TF
This exposé reveals how deeply ingrained systemic vulnerabilities are. Whether it’s physical corruption or financial transactions, the root issue is trust failure. Strengthening oversight with verifiable digital security, much like the systems you can access when you bigbunny download apk, is key to maintaining integrity.
Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.
Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me? https://www.binance.bh/futures/ref?code=QCGZMHR6