Директора з безпеки «Каметсталі»(ДМК) Ігоря Омеляновича Сусідка метінвестівське керівництво нарешті прибрало з посади за некомпетентність. Кар’єра цього видатного секьюріті так само стрімко завершилась, як і почалась у вже далекому 2017 році з приходом його разом із «єнакієвським десантом» на чолі з ахметівським менеджером з російським паспортом а у минулому членом єкатеринбурзького ОПГ «Уралмаш» Олександра Підкоритова по кличці «Саша Трактор». Нажаль не назавжди прибрали, а лише відправили у заслання на своє ж підприємство «Запоріжвогнетрив». Але ж Сусідко депресує, тому що на «вогнетриві» — підприємстві ледь-працюючому із охороною в 10 чоловік уже не той розмах і не ті дивіденди…
Треба відмітити, що керівництво, так би мовити зжалілось і дозволило працювати Ігорю Омеляновичу у себе вдома (у Запоріжжі Сусідко на казкові бариші від праці на ДМК/Каметсталь побудував свій маєток). Тепер не потрібно буде кожну п’ятницю поспішати у Запоріжжя на службовому 100-му Крузаку, попередньо підклавши під дупу подушку, щоб повище сидіти.
Чи можна було Ігорю Омеляновичу уникнути такої участі і далі преспокійно працювати на «Каметсталі»? Звісно, що так! Але для для цього потрібно було не ганятися ротами своїх малограмотних держиморд із «Охорона Холдинг» за злиденними робітниками, котрі «винесли» масочку, чи проволочку з гаєчкою, а ловити «велику рибу».
Наприклад вирішити питання, чому на підприємстві і досі, ось уже на протязі десятків років всім контролем якості завідує сімейне подружжя (Бонні і Клайд) Передістих (Геннадій, кум екс-гендиректора ДМК епохи ІСД Максима Завгороднього — при різних керманичах буває то директором по якості, то замом директора по якості, а його дружина Наталя — керує заводською експериментально лабораторією) — від прийомки сировини, до виписування потрібних лабораторних сертифікатів якості на готову продукцію (котра признаємось чесно, м’яко кажучи, далека від категорій якості)? Про ОЗУ Гени «Передка», його крадійство вагонами металу, феросплавів, корупційно-шахрайських оборудок та його розкішний спосіб життя ми наприкінці минулого року докладно написали декілька поем у прозі:
Але, як говорять люди, директор Дмитро Липпа не зміг їх прочитати і зробити вірні висновки внаслідок поганого зору і прогресуючої дислексії. А уже наразі екс-директор з безпеки підприємства Ігор Омелянович Сусідко не хотів читати йому ці наші поеми у прозі у слух поза робочим часом і діяти відповідно до своїх професійних обов’язків.
Прощавайте Ігоре Омеляновичу. Не бажаємо вам усього доброго. ДМК (як би він не називався в усі епохи і часи) пережовувало і випльовувало не одного такого Сусідка. Тому що ДМК і його історія вічні, а Сусідки — всього лише сторінки цієї багатотомної історії, нажаль, м’яко кажучи не кращі, про які швидко забудуть.
Telegram-канал наших информационных партнеров: «Хуёвое Каменское»
Читать похожие статьи:
-
Банда «Передка»: ОПГ металлургического подразделения ЧАО “ДКХЗ” (Метинвест)
-
У среднего зама на бывшем ДМК обнаружен личный автопарк на 5,5 миллионов гривен и элитная недвижимость за рубежом
-
Средний замначальника на бывшем ДМК ездит на элитном кроссовере-электрокаре Мерседес за 2,1 млн. гривен
-
Как Ахметов отрейдерил ДМК или «Большая деолигархизация» Рината
-
Концлагерь ДМК
-
Охрана ПАО «ДМК» на проходной отбирает у рабочих средства индивидуальной защиты и оформляет «протоколы» хищения
-
«Охрана» ДМК лазит по кошелькам рабочих


Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.
I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.
Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.
Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://www.binance.info/register?ref=IHJUI7TF
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.