Поки ручні пуделі міжнародних шахраїв, яких розшукує ФБР братів Дубинських — подружжя Плахотніків, що допомагають останньому з Дніпропетровської області виводити бюджетні кошти на офшорні Белізькі фірми під машкарою «фінансування критичної інфраструктури», купують Range Rover останньої моделі за 250 000 доларів (10,3 млн. грн.), сам їх сюзерен — Вова Дубинський🤡💰, остаточно осівши в Чернівцях, збирається приміряти на себе роль Роми Абрамовича💰💰💰, підкорювати УПЛ і будувати новий стадіон для місцевої футбольної команди «Буковина», меценатом якої він став, за 50 000 000 доларів (або, УВАГА!!! БІЛЬШЕ ДВОХ МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ☝️)🙂
Звідки такі гроші спитаєте ви? І чи під час війни будівництво стадіонів за мільярди доречне? По-перше — війна, на думку подібних Дубинським персонажам, для пересічних українців, а не для олігархічних мародерів і їх обслуги, про яких йде мова. По-друге (питання «звідки гроші?), тут все просто — з бюджету🙂, котрий наповнюють податками волелюбні але наївні і терплячі українці. Поки поплічники Вови Дубінського по розкраданню бюджетних коштів на дорожній програмі «Велике будівництво», типу екс-губернатора Валіка Резніченка і його коханки — вже знаменитої фітнес-тренерки Яни Хланти (на котру на пару з міньйоном Вови була оформлена фірма «Будінвест-Інжинирінг»); х@@сос Голик чи особистий камергер сортиру🚽 Дубка — Макс Беспальчук сидять під слідством заплативши десятки мільйонів гривень застави, щоб не сидіти у СІЗО — сам Вова на спижжєне вільно фінансує футбольний клуб «Буковина» (про що охоче говорить у чисельних інтерв’ю: https://ua.tribuna.com/uk/football/1000000187746-volodymyr-dubynskyy-planuyemo-cherez-rik-pochaty-budivny/), супермаркети ДМарт та Дніпропетровський обласний (разом з Кам’янським міським) осередок партії ТЮлечки Тимошенко ВО «Батьківщина», разом із купою професійних громадських активістів, що вдають із себе «опозицію»🤡🤡🤡
І срати він з міньйонами хотів на ту вашу війну. Про війну Вова Дубинський говорить виключно в якості піару для своїх підконтрольних політсил ротом професійних громадських активістів, що живуть з його подаянь, як от вже мемні щосуботні циркові марші біля ЦУМу та закритій на вихідні міськраді у Кам’янському — «Гроші на ЗСУ», якими рулить маруха його ручних пуделів Плахотніків Свєт Очка Логінська🐷 (номінальна голова Кам’янського осередку ВО «Батьківщина»), яка, поки її головний сюзерен викидає мільярди🤑💰💰💰 вкрадених бюджетних коштів на фінансування спортивних іграшок ⚽️ та будівництво стадіонів — ходить разом із масовкою з плакатами «Не стадіони, а військовим дрони!», а потім фото з цими плакатами ставить собі на обкладинку власної сторінки у Фейсбуці🤡🤡🤡 І так у них все🤡
P.S. І наше вже традиційне: Ігорьок Ільков, ну що там? Скільки мавіків можна закупити на 50 000 000 💲?😉🤡 Не плач, малюче. Вові потрібні стадіони, а не дрони😉😁
Не забудь підписатися на наш Telegram-канал! У ньому ми публікуємо те, що не можемо з різних причин публікувати в соцмережах та на сайті: https://t.me/kamennews
Читати подібні статті:
-
Кам’янські попсуй-опозиціонери на низькому старті передвиборчих перегонів
-
Голосний і кришталь ДМК
-
Звідки у «криптовалютного пенсіонера» криптовалюта?
-
Плохіш почав освоювати тендери Херсонської ОВА
-
Інфраструктуру Херсонщини віддали “на годування” міньйонам бенефіціарів Кам’янської попсуй-опозиції
-
Що таке попсуй-опозиція Кам’янського?
-
Особистий професійний громадський активіст Плахотніка
-
Андрій Іванченко: тихий вир кам’янського волонтерства і схем із тростянецькими друзями
-
Інфохоровод кам’янської попсуй-опозиції





