Завод, де слово «буріння» — вирок: як «Южкокс» став концтабором
Є листи, які пахнуть гаром. Не тому, що це метафора — тому, що там справді горить. Тому, що людей палять. Кислотою, печами, бюрократією, брехнею, «своїми» з Авдіївки, яких привезли як окупаційну адміністрацію на «Южкокс». Там, де раніше була праця і порядок, тепер панує страх, шантаж і відвертий управлінський дебілізм. Хтось сміється на відео, де вибухають …
Завод, де слово «буріння» — вирок: як «Южкокс» став концтабором Читать далее »

