«Южкокс». Робітники говорять: система продовжує смердіти
Ми думали, що вже бачили дно. Ми думали, що після вибухів коксових печей, після фейкових премій за «боротьбу» з «бурінням», після сміху начальства на фоні руйнування печей — далі вже нікуди. Але після минулої статті нам написали робітники «ЮЖКОКСу». Це не лист — це постріл у скроню системі, яка побудована на круговій поруці, безкарності та …
«Южкокс». Робітники говорять: система продовжує смердіти Читать далее »

