Куди поділи газотурбінну електростанцію колишнього ДМК, котру у Кам’янському свого часу не ввели в експлуатацію в угоду рудому олігарху?

Якщо наші читачі проковтнуть «таблетку пам’яті», то вони пригадають, як у далекому 2009 році у м. Дніпродзержинськ на ДМК, що тоді був у власності корпорації ІСД олігархів Тарути, Мкртчана і Гайдука, було завезено японське обладнання для будівництва і введення в експлуатацію газотурбінної електростанції комбінованого циклу, що працює на доменному, коксовому і конвертерному газі. Про це …

Куди поділи газотурбінну електростанцію колишнього ДМК, котру у Кам’янському свого часу не ввели в експлуатацію в угоду рудому олігарху? Читать далее »