Под Каменским жители села вынуждены создать отряд самообороны

Жители села Шульговка Петриковского района вынуждены создать отряд самообороны из-за бездействия полиции для защиты своей жизни и своих домовладений — об этом говорится на странице Шульгівська громада. Новини села Шульгівка .

За неполные пол-года в селе бандой совершено 5 разбойных нападений с применением пыток, холодного и огнестрельного оружия, при которых пострадали обычные жители — зачастую пенсионеры а также дети. Расследования преступлений полиция ведет крайне медленно. Жители села подозревают полицейских в «крышевании» бандитов.

17.01.2020 г. в Сорочанском клубе состоялось общее собрание жителей села Сорочино и села Шульговка из-за обострения криминогенной обстановки на территории Шульговского сельского совета:

17.01.2020 в Сорочанському клубі відбулися загальні збори мешканців с. Сорочине та с. Шульгівка з приводу загострення криміногенної ситуації на території Шульгівської сільської ради. З липня 2019 року село тероризує банда злочинців, які здійснюють пограбування та розбійні напади на мешканців, застосовуючи тортури та катування і вимагаючи гроші. Серед постраждалих звичайні господарі та пенсіонери, члени їх родин в тому числі діти. Останній напад відбувся 12.01.2020 року в проміжку з 17.00 до 18.00 години та закінчився для потерпілих вогнепальними пораненнями. Від нападу до нападу дії злочинців стають все більш зухвалими, а розслідування злочинів, попри впізнання бандитів сусідами потерпілих, йде вкрай повільно, перевищуючи всі розумні терміни.

Відповідь очильників поліції «Ми тримаємо ситуацію на контролі», мешканців с. Сорочине наводить на думку, що правоохоронці теж «в долі». Між тим, присутні на зборах Начальник Петриківського відділення поліції Новомосковський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Єрмоленко Олександр Володимирович та виконуючий обов’язки начальника оперативно-слідчого відділу докладно розповіли про перебіг слідчих дій по всіх 5!!! випадках нападів і пограбувань в межах того, що дозволяє таємниця слідства. Крім того, поліцейські поскаржилися на проблеми, які для них створили реформи, про обмеження, які накладає необхідність дотримуватися прав людини під час допиту потенційного злочинця, та про недостатнє забезпечення кадрами та обмежене фінансування, зокрема погане забезпечення паливно-мастильними матеріалами.

Вислухавши поліцейських про перелік їх складностей та обіцянку за місяць-два висунути підозру потенційним нападникам, присутні на зборах задали питання: «А як нам жити зараз?» Люди бояться вийти з хати в вечірній час, а треба порати худобу. Ходити в гості і просто по вулиці в с. Сорочине ввечері тепер небезпечно, господарі можуть зустріти або перестріти тебе з рушницею.

Особиста безпека, безпека родини та майна – стала питанням №1 в с. Сорочине та с. Шульгівка. Обурені бездіяльністю правоохоронців та своєю беззахисністю учасники зборів вирішили звернутися до Генеральна Прокуратура України та міністра МВС України Arsen Avakov (Арсена Авакова). В зверненні зокрема повідомити про те, що не мають надії на поліцію та змушені захищати себе самостійно, попередити, що для цього створюють загін місцевої самооборони. Сільський голова Шовкопляс О.П., присутній на зборах пообіцяв розглянути питання про встановлення камер спостереження на сільських дорогах та повідомив про звернення до керівництва Поліція Дніпропетровської області щодо сприяння у забезпеченні громади поліцейським офіцером.

Маємо такі реалії, що порятунок потопаючих – справа самих потопаючих. Отже гуртуймося, щоб завтра не бути наступною жертвою розбійників, які через свою безкарність від злочину до злочину стають все більш зухвалими та жорстокими.

 

Не забудь подписаться на наш Telegram-канал! В нем мы публикуем то, что не можем по разным причинам публиковать в соцсетях и на сайте: https://t.me/kamennews

Telegram-канал наших информационных партнеров: «Хуёвое Каменское»

Читать похожие статьи:

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии