Отопительный сезон 2019-2020 в Каменском может быть сорван — НАК «Нафтогаз»

Существует очень большая вероятность срыва наступающего отопительного сезона 2019-2020 для г. Каменское. Так, в ответе на запрос в НАК «Нафтогаз» депутата Каменского горсовета — Александра Метеля была подчеркнута ситуация на данный момент, что в следствии передачи имущества КП КМС «Теплосети» в пользу третьих лиц возникает реальная угроза расчетов АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» с НАК «Нафтогаз України»: 

«Олександре, доброго дня! 
Ви цікавились темою Дніпровської ТЕЦ. Сподіваємось, ця інформація буде корисною.

Рішення Кам’янської міської ради щодо передачі майна КП КМР «Тепломережі» на користь третьої особи ставить під загрозу розрахунки АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» з НАК «Нафтогаз України».

Між Нафтогазом та АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» діють договори про реструктуризацію боргу за спожитий газ на 149,3 млн грн. Поручителем за цими договорами виступало комунальне підприємство Тепломережі, яке внаслідок рішення Кам’янської міськради не зможе виконувати свої зобов’язання.

Нафтогаз закликає Кам’янську міську раду якнайшвидше вжити заходів для врегулювання ситуації, що склалася, аби уникнути кризової ситуації при проходженні опалювального сезону. Компанія наголошує, що вчасна підготовка до опалювального сезону – прямий обов’язок і пряма відповідальність органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що у минулому опалювальному сезоні вийти з кризової ситуації щодо газопостачання Дніпровської ТЕЦ вдалося завдяки гарантіям від Тепломереж які, в свою чергу, отримали гарантії від Кам’янської міської ради.»

 

 

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии