«Корбан, допоможи»! — Ігор Ільков просить допомогти голову штабу тероборони Дніпра побороти своїх інтернет-хейтерів

Кам’янський горе-активіст Ігор Ільков, на якого з початком повномасштабної російської агресії правоохоронними органами Кам’янського заводилася справа “за уклонізм” написав на своїй особистій сторінці у Facebook «Откритоє обращєніє к бойцам 99-го и 232-го батальйонов ТрО ЗСУ», в якому, зокрема, звернувся з проханням про допомогу у боротьбі з його інтернет-хейтерами до голови штабу тероборони Дніпра — Геннадія Корбана (далі цитата згідно оригіналу):

«Уважаемое руководство области, Gennady Korban, подобное пренебрежительное отношение к ЗСУ, ко всем тем ребятам, которые выполняют боевые задачи в гарячих точках за пределами нашей области, замечено и было опубликовано мною уже не в первый раз.
Сколько будет подобное продолжаться? Может нужно подобных персонажей мобилизовывать и отправлять в эти подразделения в «поселки области»? Где работа наших «органов» по работе с такими персонажами?» – пише на своїй сторінці Ігор Ільков.

 

Потрібно зазначити, що пише це публічне відкрите звернення до бійців та свого керівництва Ігор Ільков всупереч статуту оркською мовою, оскільки не зміг, бодай за 43 роки, вивчити Українську мову, хоча б у рамках шкільної програми із підручника за 5-й клас загальноосвітньої школи.

Приводом до такої бурхливої реакції Ількова, послужив, нібито, коментар у чаті телеграм-каналу «Камінь News» від невідомого автора, під ніком «Типовий Дніпродзержинськ» з грубим висловом без конкретної вказівки на особи, яку Ігор Ільков, чомусь, сприйняв на свій рахунок… І миттєво почав благати про допомогу до голови штабу тероборони Дніпра.

Елементарний серфінг чату показує, що такого коментаря зазначеного на наданих у публікації Ількова «скрінах» просто не існує, хоч останній і намагається роздмухати тему, що, нібито, коментар був, але його відразу ж видалив загадковий «автор», а пильні шанувальники Ількова його нібито встигли заскрінити.

Cкріни нібито коментаря, які зробили шанувальники Ігоря Ількова із чату телеграм-каналу «Камінь News»

Поверхневий аналіз викладених картинок у вищезгаданій публікації Ількова людьми знайомими з ситуацією, дає уявлення про те, що «скрін» швидше за все, нібито, «робила» його дружина — Юлія Ількова. Вона ж за збігом обставин є професійним веб-дизайнером. Швидше за все, як стверджують фахівці, представлений «скрін» нібито коментаря, був елементарно зроблений в програмі Adobe Photoshop, а потім використовувався Ільковим у своїй публікації задля інформаційного вкиду. І зробив він це з метою спробувати нагадати про себе у медійному просторі. Перефразовуючи відомий вислів: політика, — і нічого особистого. Ось тільки навіщо до своєї політичної дитячої пісочниці намагатися вплутати голову штабу тероборони Дніпра, швидше за все залишиться для громадськості таємницею.

P.S. Тисячі Кам‘янчан зараз воюють за Україну і у них чомусь немає часу постійно сидіти у Фейсбуці, писати маячню та нескінченно публікувати безглузді фото, а ті, хто «пасе задніх» на третій лінії, тільки цим і займаються, та ще й скаржаться, як маленька дівчинка .

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии